Наша історія

На вітчизняному та зарубіжному ринку праці компанія CareWork працює з 2005 року, відколи почала свою діяльність в області догляду за людьми похилого віку в Німеччині, підтримуючи осіб, які проживають на території всієї Польщі, та які бажають працювати в якості опікуна. Наш професіоналізм та знання галузі швидко перетворили нас на лідера як у Польщі, так і в Німеччині. До сьогоднішнього дня досвід дозволяє нам пропонувати найвищий рівень сервісу, гарантуючи нашим клієнтам та партнерам безпеку, комфорт та задоволення.

Ми постійно дбаємо про вдосконалення стандардів послуг опікунства, процесів підбору персоналу та умов працевлаштування. Ми вирізняємось індивідуальним підходом до клієнтів та співпрацівників. Ми проводимо детальний аналіз, який дозволяє якнайкраще підібрати персонал на наявні вакансії. Наше бажання успіху та висока якість послуг підтверджені сертифікатами TÜV.
Спираючись на багаторічний досвід, ми розвинули профіль діяльності нашої фірми, збагачуючи його послугами в області робітничого лізингу осіб з Польщі та України, рекрутації сталої, навчань та перекладів. Від 2018 року ми розширили свою діяльність для осіб з України в проектах працевлаштування в Німеччині.

Зауваживши труднощі, які виникають на внутрішньому ринку праці пов’язані з підбором персоналу, його компетенцій і вмінь які відповідали б сьогоднішнім потребам підприємств, забезпечуючи його постійний і безперервний розвиток, ми вирішили використати наші вміння у вищевказаних напрямках.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з сертифікатами, які підтверджують наші компетенції.

Сертифікати

З моменту свого заснування CareWork орієнтується на якість та професіоналізм, визнаючи, що лише найвищі стандарти – це чудова відповідь на потреби ринку праці. Наш досвід дозволяє нам визначити себе як групу висококваліфікованих професійних консультантів, яких поважають і колеги і клієнти.

Агенція Праці CareWork має сертифікат № 16503, який виданий Маршалком Опольського Воєвудства, що підтверджує право надавати послуги агентства з посередництва праці. Крім того, CareWork є членом Асоціації Агенцій Праці (SAZ), найбільшої галузевої організації роботодавців у Польщі, яка пропагує легальні форми зайнятості працівників. З іншого боку, високий рівень послуг, які ми надаємо з опікунства, а також багаторічний досвід роботи з людьми, задоволеність клієнтів та організаційні компетенції підтверджують отримані нами сертифікати TÜV.

Все це гарантує як парнерам у Польщі, так і за кордоном, а також працівникам, які, завдяки нашій допомозі знаходять безпечну та стабільну роботу, те що їхні потреби завжди будуть нашим пріоритетом.

dodać zdjęcie certyfikatu TUV

Місія та бачення

Марка CareWork є синонімом якості, і завжди дбає про найвищі стандарти обслуговування. У галузі опікунства ми встановлюємо стандарти функціонування, те ж саме ми хочемо робити в ролі посередництва працевлаштування. У нашій щоденній роботі ми керуємося такими цінностями, як повага до інших, солідарність та довіра. Ми завжди прагнемо забезпечити безпеку, комфорт та задоволення своїм клієнтам і колегам.

Одна з наших найбільших переваг – наш багаторічний досвід роботи з людьми, як тими, хто шукає потрібну роботу, так і тих, хто прагне знайти індивідуального для себе працівника. Ми розуміємо, як працює сучасний ринок праці. Ми добре усвідомлюємо труднощі, з якими стикаються підприємці і які очікування є в тих, хто шукає роботу.

Співпраця з CareWork – це гарантія професіоналізму. Ми прагнемо постійно вдосконалювати кваліфікацію наших працівників та покращувати нашу організаторську роботу, що дозволяє нам будувати тренди, які є неосяжним взірцем для інших. Про це свідчить постійний розвиток компанії, зміцнення її позицій на ринку та, насамперед, постійно зростаюча кількість задоволених клієнтів та партнерів.